KRJ - kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä 04.04.2016, VIP 26.03.2016
Kilpailut järjestetään Härdellin kentällä
Vastuuhenkilönä toimii EmmiN. VRL-03385
Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset

- enintään 3 hevosta/ ratsastaja/ luokka
- enintään 2 luokkaa/ hevonen/ kilpailut
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Luokat ovat avoimia kaikille
- Ponikokoiset ponit (säkä alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen!

Osallistuminen

- Osallistumisviesti lähetetään osoitteeseen sairaanmakeeta@gmail.com
- Osallistumisviesti tulee otsikoida "KRJ081-100"
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle!
- Jos osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, merkitse luokaksi esim. "luokat 1 ja 2"
- Osallistumismuotona tulee käyttää:
Luokka nro(rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br> (TÄHTI POIS!)

Luokat


1. Helppo C
2. Helppo C
3. Helppo B
4. Helppo B

Osallistujat

1. Helppo C

1. Sinte (VRL-10636) - Metsälammen Nuuva VH16-053-0054
2. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Feeling Bawdy VH16-017-0049
3. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust VH06-017-1633
4. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite VH06-017-1616
5. rukkanen (VRL-00583) - T.R. Kumina VH12-018-0024
6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
7. miivi (VRL-13320) - Tohveltaja
8. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
10. miivi (VRL-13320) - Keskinkertainen
11. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
12. Uppe (VRL-11253) - Niityn Milda
13. Vibaja (VRL-00727) - Wyvern
14. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
15. Hamzi (VRL-02163) - Bandana VH14-046-0071
16. naakka (VRL-10345) - Bizarre Marigold VH16-178-0001
17. Vibaja (VRL-00727) - Aeronite
18. Sinte (VRL-10636) - Metsälammen Nastarengas VH16-018-0762
19. Melina (VRL-11408) - Metsälammen Girada VH15-053-0229
20. EmmiN. (VRL-03385) - Madieke v.d. Zanneshof VH15-017-0285
21. Riella (VRL-01744) - Breezy Vanilla Dude VH12-017-0799
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
23. Vibaja (VRL-00727) - Wyrdhare
24. miivi (VRL-13320) - Cupcake King
25. EmmiN. (VRL-03385) - Throntown Deep Junkie VH16-017-0045
26. naakka (VRL-10345) - RWR Spookish Paradox VH16-078-0001
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304
28. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
29. naakka (VRL-10345) - Baalanah al Najya VH15-003-0103
30. Uppe (VRL-11253) - KF Jali

2. Helppo C

1. Milja (VRL-00692) - Nupun Karpalo VH16-018-0079
2. EmmiN. (VRL-03385) - Throntown Deep Junkie VH16-017-0045
3. Vibaja (VRL-00727) - Wyrdhare
4. Uppe (VRL-11253) - KF Jali
5. EmmiN. (VRL-03385) - Vanity Affair Dei VH11-017-0833
6. miivi (VRL-13320) - Keskinkertainen
7. Hamzi (VRL-02163) - Bandana VH14-046-0071
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
9. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet VH06-017-6989
10. miivi (VRL-13320) - Tohveltaja
11. Vibaja (VRL-00727) - Aeronite
12. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
13. naakka (VRL-10345) - RWR Spookish Paradox VH16-078-0001
14. Melina (VRL-11408) - Valkaman Aarni VH16-018-0814
15. Melina (VRL-11408) - Metsälammen Girada VH15-053-0229
16. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Feeling Bawdy VH16-017-0049
17. Sinte (VRL-10636) - Metsälammen Nuuva VH16-053-0054
18. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
19. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Whoopie VH16-017-0102
20. naakka (VRL-10345) - Bizarre Marigold VH16-178-0001
21. miivi (VRL-13320) - Cupcake King
22. Uppe (VRL-11253) - Niityn Milda
23. Riella (VRL-01744) - Captain Rilla VH06-017-7219
24. naakka (VRL-10345) - Baalanah al Najya VH15-003-0103
25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304
27. Vibaja (VRL-00727) - Wyvern
28. rukkanen (VRL-00583) - T.R. Kumina VH12-018-0024
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
30. Sinte (VRL-10636) - Metsälammen Nastarengas VH16-018-0762

3. Helppo B

1. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578
2. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rakas Ihme VH15-018-1269
3. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
4. Siuri (VRL-11290) - Hurmanhetki VH15-018-0286
5. Uppe (VRL-11253) - Drama B
6. EmmiN. (VRL-03385) - Fairytale v. Moons VH16-017-0065
7. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
10. Vibaja (VRL-00727) - Janele v. Pijnboompit
11. Vibaja (VRL-00727) - Trickster
12. Riella (VRL-01744) - Breezy Vanilla Dude VH12-017-0799
13. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
14. Uppe (VRL-11253) - Laurentz B
15. Vibaja (VRL-00727) - Llywanch Vivian
16. Riella (VRL-01744) - Hassan Dust VH06-017-1633
17. Sinte (VRL-10636) - Mustmäen Ruu
18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa
19. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Royal Patriot VH16-017-0020
20. annika n (VRL-10352) - Fiktion Tipsa
21. Sinte (VRL-10636) - Helnia
22. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
23. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Charlene VH15-017-0602
24. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite VH06-017-1616
25. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
26. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Superkuu VH15-018-1996
27. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
28. Sinte (VRL-10636) - Grosetto
29. annika n (VRL-10352) - Vahingonlaulu
30. rukkanen (VRL-00583) - Tiilikan Hamanaattori VH16-018-0765

4. Helppo B

1. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rakas Ihme VH15-018-1269
2. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Viluri VH16-018-0803
3. EmmiN. (VRL-03385) - Fairytale v. Moons VH16-017-0065
4. Uppe (VRL-11253) - Laurentz B
5. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu
6. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Superkuu VH15-018-1996
7. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Makeanhimo VH16-018-0801
8. naakka (VRL-10345) - Asmaraa al Najya VH15-003-0100
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319
10. rukkanen (VRL-00583) - Tiilikan Hamanaattori VH16-018-0765
11. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
12. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Charlene VH15-017-0602
13. Vibaja (VRL-00727) - Janele v. Pijnboompit
14. annika n (VRL-10352) - Vahingonlaulu
15. Riella (VRL-01744) - Hassan Linnet VH06-017-6989
16. Sinte (VRL-10636) - Helnia
17. Riella (VRL-01744) - Captain Rilla VH06-017-7219
18. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
20. annika n (VRL-10352) - Fiktion Tipsa
21. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
22. Sinte (VRL-10636) - Grosetto
23. Vibaja (VRL-00727) - Llywanch Vivian
24. Uppe (VRL-11253) - Drama B
25. Sinte (VRL-10636) - Mustmäen Ruu
26. Siuri (VRL-11290) - Hurmanhetki VH15-018-0286
27. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
28. Vibaja (VRL-00727) - Trickster
29. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Royal Patriot VH16-017-0020
30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Alissa