KRJ - KOULURATSASTUSKILPAILUT

Kilpailupäivä 08.08.2017, VIP 27.07.2017
Kilpailut järjestetään Mitar Warmbloods (MITA5941) tiloissa.
Vastuuhenkilönä toimii EmmiN. VRL-03385
Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla arvontakonetta käyttäen

RAJOITUKSET
- enintään 3 hevosta/ ratsastaja/ luokka
- enintään 2 luokkaa/ hevonen/ kilpailut
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Luokat ovat avoimia kaikille
- Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen!

OSALLISTUMINEN
- Osallistumisviesti lähetetään osoitteeseen sairaanmakeeta@gmail.com
- Osallistumisviesti tulee otsikoida "MITAR KRJ001-010" (10 kutsua)
- Osallistuminen vain kaikkiin ryppään kutsuihin, ei mahdollista osallistua yksittäiseen
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle!
- Osallistumismuotona tulee käyttää:

Luokka nro(rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus



LUOKAT

1. Helppo C
2. Helppo C
3. Helppo B
4. Helppo A
5. Vaativa B

OSALLISTUJAT

1. Helppo C
1. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
2. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
3. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
4. Elli L. (VRL-14207) - Tycoon v.d. Zanneshof VH17-017-0316
5. matty (VRL-00816) - Rakkausrunoja VH17-018-0732
6. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
7. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ohi-O VH16-018-1981
8. Melina (VRL-11408) - Tikkalammen Lohdutar VH17-018-1101
9. Elli L. (VRL-14207) - KW Caradoc VH16-024-0038
10. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
12. Nintsu (VRL-01851) - That's Freaky MPB VH16-023-0076
13. Vibaja (VRL-00727) - Montcur Earlweg
14. Siguri (VRL-11290) - A.D. MilkyWay VH16-031-0435
15. Siguri (VRL-11290) - A.D. Mighty Margaret VH14-057-0055
16. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
17. Siguri (VRL-11290) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323
18. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
19. Aino (VRL-14510) - Ponipalleron Sudenmorsian VH17-018-0995
20. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero
21. Vibaja (VRL-00727) - Tealwick
22. Nintsu (VRL-01851) - Touchdown MPB VH15-023-0076
23. suba (VRL-12468) - Valfrida VH14-053-0210
24. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
25. Nintsu (VRL-01851) - Salsatime MPB VH15-023-0044
26. Elli L. (VRL-14207) - Birkes Cupcake VH16-024-0071
27. Vibaja (VRL-00727) - Delia v.d. Rodesterij


2. Helppo C
1. Vibaja (VRL-00727) - Tealwick
2. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
3. Saila (VRL-05775) - Elm Rheaction
4. Miia Maria (VRL-10382) - Juksulan Merlot VH17-017-0319
5. EmmiN. (VRL-03385) - Tiger Steps Dei VH17-017-0294
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ohi-O VH16-018-1981
7. Siguri (VRL-11290) - A.D. Left4Dungeon VH16-031-0434
8. Jere (VRL-14433) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
9. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
10. Vibaja (VRL-00727) - Delia v.d. Rodesterij
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka VH17-018-1190
12. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Candy Crush VH17-017-0292
13. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
14. Vibaja (VRL-00727) - Montcur Earlweg
15. suba (VRL-12468) - Derian Arnold VH15-053-0212
16. Nintsu (VRL-01851) - Katniss MPB VH15-023-0046
17. Miia Maria (VRL-10382) - Yentel Friday Mood VH17-017-0115
18. Siguri (VRL-11290) - A.D. Will Valentin VH16-053-0101
19. matty (VRL-00816) - Rakkausrunoja VH17-018-0732
20. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
21. Siguri (VRL-11290) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324
22. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
23. Nintsu (VRL-01851) - Rhynchocephala MPB VH15-023-0048
24. Nintsu (VRL-01851) - That's Freaky MPB VH16-023-0076
25. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
26. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero
27. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
28. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
29. Melina (VRL-11408) - Tikkalammen Lohdutar VH17-018-1101
30. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Bobbing Baubles VH17-017-0325


3. Helppo B
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ökenfink VH17-018-0322
3. matty (VRL-00816) - Koistilan Hattumaakari VH17-018-0624
4. Saila (VRL-05775) - Fiktion Rosetti VH12-018-1245
5. Jere (VRL-14433) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
6. Miia Maria (VRL-10382) - Yentel Friday Mood VH17-017-0115
7. felissa (VRL-04000) - Ventoksen Keijutaika VH15-018-0230
8. Vibaja (VRL-00727) - Marilith VH16-023-0022
9. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
10. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Bobbing Baubles VH17-017-0325
11. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
12. Vibaja (VRL-00727) - Maximus v.d. Rodesterij
13. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Goldfeaver VH16-024-0068
14. Nintsu (VRL-01851) - Saskia Riena VH16-023-0042
15. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
16. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
18. Jere (VRL-14433) - Huvitutin Kapteeni VH17-018-1213
19. Saila (VRL-05775) - Elm Rheaction
20. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
22. Nintsu (VRL-01851) - Ffantacy MPB VH16-023-0012
23. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
24. Miia Maria (VRL-10382) - Juksulan Merlot VH17-017-0319
25. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
26. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
27. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303
28. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
29. Vibaja (VRL-00727) - Eanverness Sprightly Maiden
30. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216


4. Helppo A
1. Nintsu (VRL-01851) - Cabernet Sauvignon MPB VH15-023-0071
2. Ireth (VRL-03777) - Sunspot Namys VH17-244-0012
3. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
4. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
5. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
6. Nintsu (VRL-01851) - Sir Kick-a-lot MPB VH15-023-0072
7. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
8. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Hysteria VH17-029-0137
9. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Jyty
11. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
12. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Harha VH17-018-1193
14. Ireth (VRL-03777) - Syrjäm Pilkuntarkka VH17-018-1273
15. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pusuttaja
17. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
18. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Vernon VH15-025-0021
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka VH17-018-0733
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
22. tvisha (VRL-01671) - Runon Metsätähti
23. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187
24. matty (VRL-00816) - Tatti-T
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus VH17-018-0867
26. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
27. Vibaja (VRL-00727) - Suvirna
28. Vibaja (VRL-00727) - ILO Tuure
29. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764


5. Vaativa B
1. Jere (VRL-14433) - Nupun Mortteli
2. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
3. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
4. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
5. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Valessa VH17-018-0834
6. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
7. Nintsu (VRL-01851) - Red Charm MPB VH15-023-0073
8. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
9. miivi (VRL-13320) - Ruuvallin Persiljainen
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar
11. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Siriella VH16-018-0141
12. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas VH17-018-0360
13. Nintsu (VRL-01851) - Hope in the Dark MPB VH15-023-0026
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Helmililja
15. suba (VRL-12468) - Lamourin Kipinä VH14-018-1559
16. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
17. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
18. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
19. Nintsu (VRL-01851) - Suellen MPB VH15-023-0078
20. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361
21. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
23. Melina (VRL-11408) - Runon Untamo VH17-018-1142
24. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
25. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Keijuprinsessa
27. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
28. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
29. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu VH17-018-1200
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163